ZESTAWY PODRĘCZNIKÓW 2021/2022

ZESTAWY PODRĘCZNIKÓW 2021/2022:

ZESTAW PODR. ( po gimnaz.)

ZESTAW PODR. ( po podstaw.)

Data dodania: 2021-08-16
Zakończenie roku szkolnego w Hubalu

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W HUBALU

Dziś zakończyliśmy nietypowy i wyjątkowy rok szkolny 2020/2021, który w większości czasu upłynął na nauczaniu zdalnym. Mimo trudności i ograniczonego kontaktu, udało nam się zrealizować wiele przedsięwzięć, a naszym uczniom odnieść wiele sukcesów.

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 miało miejsce na ORLIKU, a swoją obecnością uświetnili je zacni goście: w imieniu posła na Sejm RP, Roberta Telusa – pani Lidia Skorupa, w imieniu Starosty Opoczyńskiego, Marcina Baranowskiego oraz Wicestarosty, Marii Barbary Chomicz – pani Maria Witkowska, radan Powiatu Opoczyńskiego – pani dr Grażyna Wójcik, prezes PKP Intercity Remtrak – pan Krzysztof Wiktorowicz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za miłe słowa i życzenia skierowane do uczniów oraz grona pedagogicznego wraz z panem dyrektorem Marianem Pisarskim. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem firmy PKP Intercity REMTRAK, która ufundowała nagrody dla najlepszych uczniów z technikum informatycznego i technikum transportu kolejowego. W tym roku byli to:

Najlepszy uczeń z klas technikum transportu kolejowego:

PIOTR KŁUSEK

Najlepszy uczeń z klas technikum informatycznego:

WIKTOR SZCZEPANIK

Dziękujemy serdecznie Uczniom i Rodzicom za współpracę w tym trudnym i wymagającym roku szkolnym, życzymy Wam wszystkim udanych, spokojnych, bezpiecznych wakacji.

Z radością informujemy, że

Nagrody Dyrektora w roku szkolnym 2020/2021

za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

1       Pawul Martyna, Kl. II TA - Śr. 5,37

2       Bogatek Michał, Kl. II TD - Śr. 5,18

3       Szczepanik Wiktor, Kl. III TB - Śr. 5,13

4       Cichacka Natalia, Kl. II TD - Śr. 5,12

5       Gosa Dawid, Kl. II TB - Śr. 5,10

6       Kłusek Piotr, Kl. I TC - Śr. 5,05

7       Dziurzyńska Zuzanna, Kl. II TD - Śr. 5,00

8       Kasicka Agnieszka, Kl. II TD - Śr. 5,00

9       Gapys Oskar, Kl. II TB - Śr. 5,00

10     Kopczyński Filip, Kl. III TB - Śr. 4,93

11     Kwaśniewski Maciej, Kl. II TE - Śr. 4,89

12     Noga Gabriela, Kl. III TA - Śr. 4,77

GRATULUJEMY !

Serdeczne podziękowania dla Pani Beaty Pancer wraz z Samorządem Uczniowskim za  przygotowanie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

Data dodania: 2021-06-25

"Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową
bez przerwy zdobywa, ten może być
nauczycielem innych"
-Konfucjusz

Tymi słowami chcemy przekazać najserdeczniejsze, płynące z serca podziękowania naszej Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu. Dziękujemy za ten rok wspólnej nauki pełen wyzwań, za wielką cierpliwość, nieustającą wyrozumiałość i ogromny trud włożony w kształtowanie naszej osobowości.

Dziękujemy!!!!!

Zakończenie Roku Szkolnego

Uroczyste Zakończenie
Roku Szkolnego 2020/2021
odbędzie się w piątek
25 czerwca o godzinie 9:00

Bezpieczne wakacje

Kochani Uczniowie!

Przed nami upragnione wakacje. Rozważnie korzystajcie ze wszystkich przyjemności jakie ze sobą niosą. Niech ten letni czas sprzyja poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Pamiętajcie o bezpiecznym wypoczynku! Podejmujcie odważne i odpowiedzialne decyzje.  Dbajcie o siebie w podróży. Niech to będzie dla Was czas radosny, pełen niezapomnianych wrażeń. Wypoczywajcie bezpiecznie, tak byśmy zrelaksowani z zapasem sił i w doskonałych nastrojach spotkali się w nowym roku szkolnym.

Do zobaczenia!