error
Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> Kadra
Kadra mgr Pisarski Marian
DYREKTOR

Ukończł europeistykę i zarządzanie.

Funkcję dyrektora szkoły pełni od 1 lipca 2014

mgr Niemczyk-Więckowska Anna
w-ce DYREKTOR
Język angielski, Język polski


W ZSPg w Drzewicy pracuję od 10 lat. Uczę języka angielskiego i
języka polskiego. Jestem egzaminatorem maturalnym z obydwu tych
przedmiotów. Prywatnie lubię spędzać czas z dobrą książką przy
dobrej kawie.

 mgr Bartos Edyta
Przedmioty t. logistyk
 
W szkole pracuję od 2002 roku. Mam wykształcenie ekonomiczne. W ZSPg uczę przedmiotów zawodowych w Technikum Logistycznym, oraz wychowania fizycznego. Wolny czas poświęcam pracy w wolontariacie DCW "Ofiarna dłoń".

 mgr Biedrowski Remigiusz
Język angielski

 mgr Danielik Waldemar
Historia, geografia, biblioteka

Miłośnik przyrody i książek wszelakich. Pasjonat zabytkowej motoryzacji (głównie motocyklowej- lubi jeździć motocyklem, ale też rowerem).Zawołany majsterkowicz i naprawiacz różnych urządzeń. Mąż, ojciec dwójki dzieci 11 letniego Jeremiego i 6 letniej Marii. 

dr Wójcik Grażyna
Język Polski, WOK

Jestem nauczycielką języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminatorem maturalnym, a także ekspertem do spraw awansu zawodowego.  Z nauką i szkołą związana jestem od zawsze.

Życie zawodowe:

Moje szkoły: SP w Brzustowcu, ZSE w Lipinach, SP Domasznie, SP Radomiu, SP Grójcu, ZSP Drzewicy, UJK w Kielcach

Moja obecna szkoła – ZSP w Drzewicy

Moi absolwenci – uczniowie szkół podstawowych, ekonomicznych, ogólnokształcących, zasadniczych szkół zawodowych, techników, (których bardzo serdecznie wspominam)

Życie prywatne

Moja rodzina: mąż, 2 córki

Moje zainteresowania: literatura, historia, pedagogika, historia oświaty, podróże

We wszystko co robię, wkładam całe serce

mgr Długosz Ilona
Język angielski

 mgr Kumur Anna
Biologia, chemia, geografia

Nazywam się Anna Kumur w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy uczę biologii i chemii. Jestem typowym przyrodnikiem , który interesuje się medycyną i farmacją. Ponadto lubię gry zespołowe interesuję się piłką nożną, tenisem ziemnym. Bardzo lubię podróżować i poznawać nowe kultury różnych krajów.

 mgr Kwiecień Andrzej
Historia, WOS, PP

Nauczyciel: historii, wiedzy o społeczeństwie, podstaw przedsiębiorczości. 

W pracy - miłośnik kreatywnego myślenia, tworzenia oryginalnych projektów, obliczania wszystkiego co się da za pomocą Excela, z upodobaniem łamie schematy wszystkiego.

Zainteresowania pozanaukowe: lubi fotografię (fotografię okolicznościową, reportażową, dokumentalną, krajobrazową, natomiast artystycznej - nie), wycieczki krajoznawcze  (wszędzie ale najbardziej po lesie), muzykę niewspółczesną (od średniowiecza do wczoraj), lubi robić porządek wokół siebie (od czasu do czasu, gdy już nie ma gdzie położyć długopisu), lubi łamać przepisy kulinarne, przepada za plackami z jabłkami, zawsze ma w szufladzie czekoladę gorzką, cukierki słodkie i paczkę krakersów, lubi dobrze zjeść (dlatego ciągle się odchudza), w zasadzie lubi wszystko lubić z wyjątkiem rzeczy których nie lubi, a czego nie lubi to wprost mówi.

 

 ks. Faliński Robert
Religia

 mgr Podogrocki Piotr
WF, samoobrona, przedmioty t. logistyk
 
Nauczyciel wychowania fizycznego i przedmiotów zawodowych w technikum logistycznym. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy pracuję od 2005 roku.

 mgr Reszka Anna
Język niemiecki, przedmioty t. logistyk, pedagog

W ZSPg pracuję od roku 2006. Prowadzę zajęcia z języka niemieckiego  w liceum i technikum oraz lekcje z przedmiotów  ekonomicznych i zawodowych w technikum logistycznym i informatycznym. Od czterech lat pełnię także funkcję pedagoga szkolnego. Praca z młodzieżą  daje mi dużą satysfakcję. Bardzo cenię sobie  także czas wolny, który najchętniej spędzam z rodziną.  

 mgr Woźniak Elżbieta
Matematyka

W ZSPg pracuję od 1995 roku. Jestem nauczycielem matematyki. Prywatnie zamężna, matka trójki dzieci. Chętnie oglądam mecze piłki siatkowej i próbuję swoich sił na boisku. Czas wolny spędzam czytając książki.

 mgr Radosław Smolarek
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Monika Piekarska
Matematyka

Justyna Bomba
Fizyka, informatyka