Pociągiem z Drzewicy nad Morze Bałtyckie

Uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy wraz z opiekunami wyruszyli koleją Intercity na wycieczkę do Gdańska. Odbyła się ona w ramach projektu ekologicznego
pt.  „Woda to Twoje życie – zadbaj o nią już dziś” 10 czerwca 2021 r.

Dzięki sponsorowi – firmie „PKP Intercity Remtrak” uczniowie mogli spędzić dwa dni nad Morzem Bałtyckim. Podczas wycieczki uczestnicy m.in. zwiedzali starówkę przepięknego Gdańska, Sopot, jak również  zgłębiali wiedzę ekologiczną w Nadmorskim Parku Krajobrazowym w okolicy Gdyni. Ciesząc się przepiękną pogodą młodzież odpoczywała na plaży.

Wycieczka ta zintegrowała młodzież, a odpoczynek w nadmorskiej „scenerii” pozwolił na pełny relaks i „naładowanie baterii” do dalszych działań i nauki po powrocie do szkoły.

Data dodania: 2021-06-18

Wychodząc naprzeciw potrzebom społeczności szkolnej informujemy,

że w dniu 9 czerwca 2021r. w godzinach 9-11,

w budynku naszej szkoły dyżur pełnić będzie Pani psycholog Anna Reszka.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy.

Data dodania: 2021-06-08
Bezpieczeństwo w internecie

Informacja dla rodziców
Szanowni Państwo nasza szkoła podejmuje szereg działań w zakresie przeciwdziałania cyberprzemocy wśród młodzieży szkolnej. Chcemy Państwa włączyć w te działania , dlatego poniżej umieszczamy prezentację dotyczącą form zabezpieczeń zwłaszcza w domowych urządzeniach IT przed korzystaniem z niewłaściwych i niebezpiecznych treści.

Prezentacja dotycząca bezpieczeństwa w internecie

Data dodania: 2021-05-26

Data dodania: 2021-05-24
ÓSMOKLASISTO!