Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Studniówka 2023
Studniówka 2023

Ach co to był za bal!

Powróćmy raz jeszcze do tej magicznej sobotniej nocy, która na długo pozostanie w naszej pamięci. To właśnie tego dnia nasi tegoroczni maturzyści przeżyli swój studniówkowy bal, którym dali wyraz swej dojrzałości i mądrości. Podniosła atmosfera towarzyszyła wszystkim, zwłaszcza przed uroczystym polonezem, gdyż widać było, że dla naszej młodzieży to stresujący moment, lecz gdy padły słowa Pana dyrektora Mariana Pisarskiego "Poloneza czas zacząć" , a na sali wybrzmialy pierwsze nuty, wówczas emocje opadły i nasi dostojnie prezentujący się uczniowie zaprezentowali niezwykle rytmiczny i trudny w swej choreografii taniec. Potem była już tylko wspaniała impreza, łącząca uczniów, nauczycieli i rodziców. Jesteśmy z Was dumni nasza Droga Młodzieży, wierzymy, że po takiej studniówce, wyniki Waszych matur będą równie udane!

Data dodania: 2024-02-02