"Zachęcamy do udziału w konkursach
plastycznym "Kiedy myślę, OJCZYZNA..."
poezji niepodległościowej "Dziękujemy za Niepodległość..."

REGULAMIN KONKURSU - praca plastyczna.docx
REGULAMIN KONKURSU -wiersz.docx

Data dodania: 2019-01-09
Stypendia Naukowe

Łódzkie nagradza najzdolniejszych!

XIII edycja jednorazowych stypendiów naukowych

Marszałka Województwa Łódzkiego

nabor-wnioskow-stypendia-naukowe-2019.docx
regulamin-stypendia-jednorazowe-2019.pdf
zalacznik-nr-1-wniosek-uczen-2019.docx

Data dodania: 2019-01-09

Data dodania: 2018-12-22
Świątecznie w Hubalu.

W piątek, 21 grudnia obchodziliśmy szkolną wigilię. W rodzinnej, ciepłej atmosferze uczniowie i grono pedagogiczne podzielili się opłatkiem, złożyli życzenia i wspólnie odśpiewali kolędy. Przy wigilijnym stole, na którym znalazły się smakołyki przygotowane przez uczniów i ich rodziców oraz pracowników szkoły, czas upływał bardzo świątecznie i przyjemnie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego dnia i składamy najlepsze życzenia: zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku.

Data dodania: 2018-12-22
HUBALOWA WIGILIA 2018

Już po raz  dwunasty na leśnej polanie Bielawy, położonej w lasach Nadleśnictwa Opoczno, odbyła się „Hubalowa Wigilia”. 7 grudnia 2018 roku uczniowie szkół Hubala wraz z opiekunami Panią wicedyrektor Anną Niemczyk-Więckowską, Panem Andrzejem Kwietniem oraz Panem Remigiuszem Biedrowskim udali się tam na wspólne zaproszenie Dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych im. mjra Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Radomiu oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi. Uroczystość rozpoczęła Pani Beata Jasek- dyrektora ZSZ w Radomiu, a w okolicznościowych wystąpieniach głos zabrali leśnicy oraz ks. Stanisław Drąg, który odmówił modlitwę i pobłogosławił opłatek.

Ubraliśmy choinkę, następnie podzieliliśmy się opłatkiem. Złożyliśmy wieńce przed kamieniem - pomnikiem, upamiętniającym wieczerzę wigilijną 24 grudnia 1939 roku z udziałem całego...

Data dodania: 2018-12-12