Dla Absolwentów

Drodzy Absolwenci LO i Technikum !

Dziś Dzień Absolwenta – Wasz Dzień.

I choć przyszło Wam kończyć naukę w murach naszej szkoły w bardzo trudnym dla wszystkich i nietypowym czasie, to pragniemy, aby tradycji stało się zadość:

serdecznie gratulujemy Wam ukończenia szkoły.

Z dumą informujemy, że Najlepszym Absolwentem 2019/2020 został

uczeń klasy III P Michał Larenta (średnia 5,21)

Życzymy Wam wytrwałości, mądrości i dobrych wyborów życiowych, których jeszcze mnóstwo przed Wami. Życzymy Wam też sukcesów na egzaminie maturalnym, który już wkrótce przed Wami.

Na ręce Waszych rodziców składamy podziękowanie za współpracę, za życzliwość i za wspieranie szkoły w jej działaniach wychowawczych.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

ZSP w Drzewicy

• Harmonogram konsultacji przedmaturalnych został wysłany do Was jako wiadomość na e-dzienniku (każdy z  absolwentów ma możliwość kontaktu z nauczycielami aż do czasu egzaminów)
  • Harmonogram egzaminów maturalnych (nowe czerwcowe terminy) oraz inne komunikaty CKE są zamieszczone  w zakładce DLA UCZNIÓW - MATURA

Data dodania: 2020-04-24
LISTY DO ABSOLWENTÓW

Data dodania: 2020-04-24
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI - warsztaty online

warsztatu onmline

Drodzy Uczniowie! Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, zapraszamy was na wirtualne spotkanie „Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu”, podczas którego będzie można wziąć udział w warsztatach tematycznych z ekspertami i wideoczacie. Poniżej link, do strony gov., gdzie znajdziecie instrukcję, jak wziąć udział w warsztatach.

Data dodania: 2020-04-22
Prezent dla Domu Pomocy Społecznej

W środę 8.04.2020 roku Zespół Szkół Powiatowych w Drzewicy znów pokazał, że nie jest obojętny na los drugiego człowieka. Przed świętami przekazał dla Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy słodycze i napoje.
Angażując się w takie działania, młodzi ludzie udowadniają, że los drugiego człowieka nie jest im obcy. Nasza młodzież i my pracownicy jesteśmy przekonani, że obdarowywanie drugiego człowieka nawet najdrobniejszym upominkiem jest wartością nadrzędną i sprawia nam ogromną przyjemność i radość.

Data dodania: 2020-04-09
Wielkanoc 2020