Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Podsumowanie projektu Kształcenie i Szkolenie zawodowe Erasmus+
Podsumowanie projektu Kształcenie i Szkolenie zawodowe Erasmus+

Podsumowanie projektu Kształcenie i Szkolenie zawodowe Erasmus+, współfinansowanego przez Unię Europejską

14 czerwca 2023 r. uczniowie, którzy brali udział w projekcie Erasmus+ przygotowali oraz przedstawili prezentacje multimedialne, podsumowujące ich pobyt w malowniczym mieście Platamonas w Grecji. Zebrani mieli możliwość zobaczenia oraz wysłuchania ciekawych i inspirujących relacji Pawła Mnicha i Dawida Gosy z nietuzinkowych praktyk, w których nasi uczniowie uczestniczyli. W projekcie wzięli udział uczniowie kształcący się w kierunkach technik transportu kolejowego, technik informatyk oraz technik logistyk. Uczestnicy projektu opowiadali o pozyskanych doświadczeniach m.in. obserwacja urządzeń sterowania ruchem kolejowym, budowa interaktywnego robota oraz drukarki z klocków LEGO, a także praktyki w firmie GeoBright w Makrychori. Na zakończenie pan dyrektor Marian Pisarski podziękował uczniom za ich zaangażowanie oraz podkreślił znaczenie międzykulturowego kształcenia zawodowego w procesie edukacji młodego człowieka.

Data dodania: 2023-06-14