Jestes tutaj: Strona glówna -> News: DNI OTWARTE w HUBALU!
DNI OTWARTE w HUBALU!

Dziś w naszej szkole gościliśmy licznie przybyłych ósmoklasistów, którzy właśnie podejmują decyzję dotyczącą wyboru szkoły średniej. Nasi goście mieli okazję zapoznać się z ciekawą oferta kierunków kształcenia, wśród których największą popularnością cieszą się niezmiennie technik transportu kolejowego, technik logistyk oraz technik informatyk. Nasi młodsi koledzy mieli też możliwość dowiedzieć się więcej na temat nowych, atrakcyjnych kierunków, które zaoferuje im nasza szkoła już od września: technik eksploatacji portów i terminali i technik lotniskowych służb operacyjnych. Jako pierwsi zostali zaproszeni przez dyrektora szkoły na niezwykłe wydarzenie, które będzie miało miejsce już 8 maja w siedzibie Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy - podpisanie porozumienia z branżą lotniczą! Do związania swojej przyszłości z drzewickim Hubalem ósmoklasistów zachęcali również Starosta Opoczyński - Marcin Baranowski i Wicestarosta - Maria Barbara Chomicz, którzy odwiedzili naszą szkołę z okazji Dni Otwartych. Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem do naszej szkoły zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta kształcenia:

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszego przedsięwzięcia.
Data dodania: 2023-04-25