Jestes tutaj: Strona glówna -> News: VIII Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji
VIII Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji

Po raz ósmy w Zespole Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie odbyły się Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji.(04.04.2023)

Organizatorami Opoczyńskich Targów Pracy i Edukacji byli: Powiat Opoczyński, Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie, Zespół Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy „Centrum Edukacji i Rozwoju” im. Św. Jana Pawła II w Opocznie.

Z roku na rok jest coraz większe zainteresowanie targami. Pojawiło się ponad 60 wystawców. Targi są niewątpliwie doskonałą formą promocji firmy, uczelni i szkoły.

Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji organizowane są z myślą o poszukujących zatrudnienia mieszkańcach Powiatu Opoczyńskiego, osobach niepełnosprawnych i młodzieży stojącej przed wyborem swojej ścieżki edukacyjno- zawodowej.

Na targach pojawili się pracodawcy, którzy kreują trendy na lokalnym rynku pracy ale także szkoły ponadpodstawowe i uczelnie wyższe.

Najwięcej na targach było jednak stoisk szkół średnich z terenu powiatu opoczyńskiego, w tym też nasza szkoła.

Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji były idealną okazją do spotkania się z przedstawicielami firm, poznania potencjalnych pracodawców czy zapoznania się z ofertami szkół.

Uczniami  reprezentującymi naszą szkołę na targach byli: Kinga Sarwa  ,Zuzanna Duchnik  ,Marcelina Fornalczyk , Jagoda Podogrocka, Aleksandra Pawul, Karolina Bąkiewicz, Tomasz Wiktorowicz, Paweł Mnich.

Opiekunami uczniów byli:Pani Edyta Bartos, Tomasz Borowiecki ,Ernest Balasiński.

Data dodania: 2023-04-10