Jestes tutaj: Strona glówna -> News: NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

W dniu 8 II 2023 w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji i Nauki. Na początku głos zabrał gospodarz uroczystości Łódzki Kurator Oświaty Waldemar Flajszer, który mówił, że nie często w tej sali znajduje się tylu tak mądrych i pracowitych ludzi. Życzył uczniom, aby dalej kształtowali inteligencję oraz pomnażali swoje talenty.

Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński powiedział: „Jesteście  najlepszymi z najlepszych w województwie łódzkim. Włożyliście talent i wysiłek, aby tu być. Na co dzień do nauki podchodzicie  z pracowitością, to jest dowodem waszego hartu ducha. Nagrodą nie jest nagroda Prezesa Rady Ministrów, ale wiedza, którą osiągnęliście. Gratuluję.”

Galę uświetnił występ uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi, którzy zaprezentowali na koncercie  - grę na skrzypcach, gitarze i flecie. Dyplomy z rąk Kuratora Oświaty otrzymało 340 uczniów z województwa łódzkiego. Wśród osób, które otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów są również uczniowie Technikum w Drzewicy im. mjra Henryka Dobrzańskiego „HUBALA”– uczeń klasy IV TD – Michał Bogatek   oraz uczeń klasy III TC – Piotr Kłusek . Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2023-02-13