Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Ponadnarodowa mobilność uczniów
Ponadnarodowa mobilność uczniów

Szkolne podsumowanie projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”W dniu 8.12.2022 roku miało miejsce w naszej szkole uroczyste podsumowanie projektuedukacyjnego „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, w ramach którego grupa naszychkolegów i koleżanek miała okazję poznać kulturę Grecji.Niezwykle ciekawa prezentacja multimedialna i barwna opowieść Oskara Gapysa przybliżyłanam przeżycia, które towarzyszyły uczestnikom projektu podczas zwiedzania kolebki kulturyeuropejskiej, a także doświadczenia, jakie zdobyli podczas pobytu w Katerini.Opowieści Oskara wysłuchali wraz z naszymi uczniami zaproszeni goście, wśród którychbyli: pan poseł Robert Telus, pani wicestarosta Maria Barbara Chomicz oraz pani MałgorzataWawrzyńczak-Pawul dyrektor Szkoły Podstawowej w Radzicach. Obecny był również panDyrektor Marian Pisarski.Pan poseł Robert Telus oraz pani Starosta Maria Barbara Chomicz podziękowali zazaproszenie. W ciepłych słowach wypowiedzieli się o potrzebie poznania innych kultureuropejskich oraz o tym, jak ważne jest, byśmy pokazali innym narodom nasze osiągnięciakulturowe.Pan Dyrektor podkreślił, że wyjazd do Katerini nie był jedyną okazją do odwiedzenia pięknejGrecji. W maju przyszłego roku kolejna grupa uczniów naszej szkoły wyjedzie do Grecji, bytam odbyć praktyki zawodowe.Jednocześnie dyrektor w szczególny sposób podziękował Panu Posłowi Robertowi Telusowiza duże zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia, a Pani Marii Barbarze ChomiczW-ce Staroście za ogromne wsparcie Powiatu.

Data dodania: 2022-12-09