Jestes tutaj: Strona glówna -> News: TYDZIEŃ TOLERANCJI
TYDZIEŃ TOLERANCJI

W dniach 14-18 listopada, w naszej szkole obchodziliśmy tydzień tolerancji, związany ze Światowym Dniem Tolerancji, który przypadał na 16 listopada. Podjęte zostały działania mające na celu propagowanie  idei tolerancji wśród młodzieży. We współpracy z uczniami zredagowano gazetki tematyczne oraz plakat o tolerancji. We wszystkich klasach zostały przeprowadzone zajęcia z wykorzystaniem filmików edukacyjnych, prezentacji multimedialnych, przeprowadzono  quizy i pogadanki z uczniami na temat „Inny – nie znaczy gorszy”. Uczniowie wypełniali ankiety, które dały im odpowiedź w jakim stopniu sami są tolerancyjni. Na podstawie mapy skojarzeń wspólnie przygotowaliśmy drzewko tolerancji na korytarzu szkolnym. Przedsięwzięcie spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Nad inicjatywą czuwały panie pedagog:  Anna Pietrasik, : Beata Pancer oraz psycholog Monika Madej.

Data dodania: 2022-11-21