Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września o godzinie 09:15 w naszej szkole odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023. Uroczystość poprowadziła uczennica klasy IV TD Aleksandra Bandurska. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał Pan Dyrektor Marian Pisarski, który w swoim przemówieniu nawiązał do historii i symbolicznej daty, jaką jest 1 września 1939 roku. Następnie przedstawił kadrę pedagogiczną oraz wychowawców klas pierwszych: I TAB logistyczno-informatycznej oraz I TC transportu kolejowego. Następnie głos zabrała Radna Powiatu Opoczyńskiego Pani Maria Witkowska, która przeczytała list od Posła na Sejm RP Pana Roberta Telusa, skierowany do uczniów i nauczyciel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, a także przekazała życzenia od Starosty Opoczyńskiego Pana Marcina Baranowskiego.
Z dumą informujemy, że w bieżącym roku szkolnym w naszej szkole będzie się uczyło 277 uczniów.

Data dodania: 2022-09-01