Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Dla Absolwentów
Dla Absolwentów

Drodzy Absolwenci LO i Technikum !

Dziś Dzień Absolwenta – Wasz Dzień.

I choć przyszło Wam kończyć naukę w murach naszej szkoły w bardzo trudnym dla wszystkich i nietypowym czasie, to pragniemy, aby tradycji stało się zadość:

serdecznie gratulujemy Wam ukończenia szkoły.

Z dumą informujemy, że Najlepszym Absolwentem 2019/2020 został

uczeń klasy III P Michał Larenta (średnia 5,21)

Życzymy Wam wytrwałości, mądrości i dobrych wyborów życiowych, których jeszcze mnóstwo przed Wami. Życzymy Wam też sukcesów na egzaminie maturalnym, który już wkrótce przed Wami.

Na ręce Waszych rodziców składamy podziękowanie za współpracę, za życzliwość i za wspieranie szkoły w jej działaniach wychowawczych.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

ZSP w Drzewicy

• Harmonogram konsultacji przedmaturalnych został wysłany do Was jako wiadomość na e-dzienniku (każdy z  absolwentów ma możliwość kontaktu z nauczycielami aż do czasu egzaminów)
  • Harmonogram egzaminów maturalnych (nowe czerwcowe terminy) oraz inne komunikaty CKE są zamieszczone  w zakładce DLA UCZNIÓW - MATURA