Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Mistrzostwo Powiatu
Mistrzostwo Powiatu

Mistrzostwo  Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt obronione

Dużo zapału i chęci, doskonały trening oraz wola walki to elementy, które zagwarantują sukces sportowy. Szczypiornistki z naszej szkoły, które wystąpiły w składzie:

Płóciennik Monika,
Pomykała Alina,
Bartos Monika,
Ptaszek Emilia,
Wacławiak Amelia,
Oracz Anna,
Kwiecień Agata,
Stępień Małgorzata,
Czpak Paulina,
Wrzecionowska Anna,
Niemirska Magdalena,

po raz kolejny udowodniły, że w piłkę ręczną są najlepsze w Powiecie Opoczyńskim. Sukces swój zawdzięczają swojej ciężkiej pracy, ambicji i woli walki do końca. Drużyna przygotowywała się pod bacznym okiem wuefisty Pana Piotra Podogrockiego.

Do zmagań o miano najlepszych szczypiornistek powiatu opoczyńskiego zgłosiły się reprezentacje trzech szkół: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opocznie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy. Drużyny zagrały systemem "każdy z każdym".

Zawody miały następujący przebieg:

ZSPg Drzewica – ZSP Nr 1 Opoczno 5-2

Monika Płociennik 4
Małgorzata Stępień 1

ZSPg Drzewica – ZSO Opoczno 6-2

Monika Płóciennik 4
Anna Wrzecionowska 1
Emilia Ptaszek 1

Zwycięstwo w powiecie dało awans do zmagań rejonowych, które odbędą się w ZSPg Nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim w dniu 29 listopada 2011 r.. Życzymy dziewczynom zwycięstwa.

Data dodania: 2011-11-23