Jestes tutaj: Strona glówna -> News: STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW
STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW

STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW – laureaci z ZSPg

W dniu 05.12.2014 w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla  najlepszych uczniów .  Wśród 122  laureatów  z województwa łódzkiego znaleźli się Kaja Gapys i Hubert Ptaszek - uczniowie ZSPg w Drzewicy. Stypendyści wraz z rodzicami i nauczycielami zgromadzili się w auli czerwonej , gdzie po  uroczystej części artystycznej nastąpiło oficjalne wręczenie nagród.  W tym roku gratulacje i dyplomy uznania przekazali na ręce młodzieży  Wojewoda Łódzki  Pani Jolanta Chełmińska, Łódzki kurator Oświaty Pan  Jan Kamiński oraz Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi  Pan Tomasz Trela. Podczas uroczystości panowała bardzo przyjemna  atmosfera,  uczniowie wrócili  usatysfakcjonowani ,  dumni i zmotywowani do dalszej pracy . Serdecznie gratulujemy!!!!!.

Data dodania: 2014-12-10