Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Mistrzostwa Szkoły w kręgle
Mistrzostwa Szkoły w kręgle

W  dniu 23 listopada Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Drzewica” zorganizował Mistrzostwa Szkoły w kręgle. Zawody zostały zorganizowane dla chętnych z ZSPG w Drzewicy. Do rywalizacji przystąpiło 20 uczniów naszej szkoły oraz nauczyciele wychowania fizycznego Grzegorz Januszewski i Piotr Podogrocki, którzy zorganizowali w/w zawody.

Uczniowie rywalizowali w dwóch konkurencjach w grze „Zbieranej” i „Milionówce”. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła uczennica II P Magdalena Marecka natomiast wśród chłopców najlepszy okazał się Marcin Lasota, uczeń III TI.

Wszyscy rywalizowali w duchu fair play i do samego końca. Zawody prowadził instruktor tej Dyscypliny i wielokrotny reprezentant Polski Kolejarzy Pan Arkadiusz Gadomski.

Celem zorganizowania tak mało popularnych zawodów było promowanie wśród uczniów tej mniej znanej dyscypliny oraz zwrócenie uwagi na aktywne spędzanie czasu wolnego. Uczestnicy zeszli z kręgielni zadowoleni, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety i coś na słodko.

Data dodania: 2012-12-06