error
Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News: espół "KREATYWNE" z Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy wyróżnione w wojewódzkim konkursie wokalnym "Nasza Radość i Duma"
espół "KREATYWNE" z Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy wyróżnione w wojewódzkim konkursie wokalnym "Nasza Radość i Duma"

👏👏👏Zespół "KREATYWNE" z Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy wyróżniony w wojewódzkim konkursie wokalnym "Nasza Radość i Duma"👍👍👍
Z dumą informujemy, że zespół "KREATYWNE" z Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy świetnie spisał się podczas Wojewódzkiego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nasza radość i duma”. W poniedziałek 10 stycznia, razem z innymi laureatami, podczas finałowego koncertu na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi wyśpiewał wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej. Zespół w składzie: Gabrysia Noga, Małgosia Wójcik, Magda Szpocińska oraz Ola Pawul, zaśpiewał a capella Rotę. Koncert laureatów w Teatrze Muzycznym w Łodzi był zwieńczeniem I etapu, na który należało przesłać nagranie dwóch utworów patriotycznych. Uczennice do konkursu przygotowała p. Anna Pietrasik.
Organizatorem konkursu był Społeczny Komitet Obchodów 80. Rocznicy utworzenia Armii Krajowej.
GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !!!
Galeria

Data dodania: 2022-01-13