Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Jasełka 2021
Jasełka 2021

Święta Bożego Narodzenia i związana z nimi rodzinna atmosfera udzieliły się także uczniom naszej szkoły. Pod czujnym okiem nauczycieli: A. Pietrasik, E. Balasińskiego i ks. M. Kopcińskiego wystawili Jasełka szkolne. Wydarzenie odbyło się w czwartek 15 grudnia 2021 r. tuż przed wigilią hubalową, którą na terenie powiatu opoczyńskiego zainicjowała nasza szkoła. Podczas występu młodzieży nie zabrakło także śpiewu mniej i bardziej znanych kolęd w wykonaniu naszych uczennic, wśród których są również laureatki Konkursu Kolęd i Pastorałek w naszym regionie. Konwencja Jasełek osadzona została w realiach współczesnego świata, mając na celu ukazanie młodzieży, że Bóg pragnący szczęścia człowieka pragnie przynieść je rodząc się w sercu każdego z nas.

Dziękujemy za zaangażowanie
utalentowanym aktorom w składzie: Martyna Pawul, Jakub Kalużny, Piotr Szpociński, Tomasz Wiktorowicz, Aleksandra Pawul, Karolina Bąkiewicz, Maria Szymańska, Otylia Łysakowska, Dawid Gosa, Michał Bogatek, Maria Szymańska, Marcelina Kaczmarek
oraz wybitnym wokalistkom w składzie:
Gabrysia Noga, Małgorzata Wójcik, Aleksandra Bandurska, Magdalena Szpocińska, Paulina Sochańska, Natalia Socha, Julia Orłowska.

Data dodania: 2021-12-21