Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Hangar 646. Wycieczka do warszawskiego parku trampolin!
Hangar 646. Wycieczka do warszawskiego parku trampolin!

W dniu 19 listopada uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy z klas II TC, IITA, a także pojedyncze osoby z klas III TEF, IIITA i IIITBC, wyruszyli autokarem na wycieczkę do Warszawy. Celem była min.  aktywizacja ruchowa młodzieży, zachęcenie do aktywnego spędzania czasu, ale też przeciwdziałanie apatii i zniechęceniu jakie mogły by się pojawić po okresie zdalnej nauki spowodowanej pandemią Covid -19. Uczniowie z ogromną przyjemnością i autentyczną radością korzystali z wszystkiego co oferuje Hangar 646, czyli warszawski park trampolin. Olbrzymi basen z gąbkami,  trampolina sportowa,  trampoliny z koszami do ćwiczenia wsadów, arena do zbijaka i wiele innych atrakcji naładowało pozytywną energią naszą młodzież. Na koniec, nie mogło zabraknąć żelaznego punktu każdej wycieczki, tym razem była to Galeria Mokotów. Drobne zakupy, ale też wizyta części uczniów z opiekunem w Empiku - rozmowa o nowościach książkowych, preferencjach czytelniczych.

Z wycieczki szczęśliwie wróciliśmy tego samego dnia wieczorem. I w tym miejscu opiekunowie tej wyprawy
p. Elżbieta Woźniak i p. Waldemar Danielik chcą podziękować naszej młodzieży za, nie tak wcale powszechną obecnie, odpowiedzialność, punktualność, właściwe zachowanie i kulturę osobistą jaką zaprezentowali. Dobrze to świadczy o Rodzicach, Uczniach i Szkole.

Data dodania: 2021-11-25