Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dziś sala gimnastyczna została wypełniona po brzegi. Miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym naukę będzie łącznie rozpoczynać i kontynuować 244 uczniów. Cieszymy się z tak dużej frekwencji i zainteresowania młodzieży kierunkami przyszłości. To dowód na to, że nasza szkoła prężnie się rozwija.

Pan Dyrektor, Marian Pisarski powitał wszystkich uczestników spotkania - przedstawicieli Grona Pedagogicznego oraz obsługi, przybyłych gości, całą społeczność uczniowską oraz rodziców. Podkreślił znaczenie historyczne dramatycznych wydarzeń, wskazując daty  01 września oraz 17 września 1939. Uwrażliwiając tym samym młodzież na pamięć i tożsamość narodową.

Następnie poprosił o zabranie głosu zacnych gości. W imieniu Starosty Opoczyńskiego, Marcina Baranowskiego oraz Wicestarosty, Marii Barbary Chomicz – Pani  Małgorzata Grzesińska - złożyła najlepsze życzenia naszym uczniom. Natomiast przedstawiciel współpracującej ze szkołą firmy PKP Intercity REMTRAK - Pan Rafał Kądziela w imieniu swoim oraz prezesa pana Krzysztofa Wiktorowicza podziękował naszym aktorom – Martynie Pawul, Oskarowi Gapysowi, Filipowi Kopczyńskiemu oraz Łukaszowi Bieńkowi za udział w filmiku promującym firmę oraz profile kolejowe i informatyczne w naszej szkole i życzył wszystkim uczniom pomyślności na drodze zdobywania wiedzy i umiejętności praktycznych.

Pan Dyrektor z dumą wyróżnił na tle całej społeczności uczniowskiej: Martynę Pawul oraz Tomasza Wiktorowicza, laureatów majowego ogólnopolskiego konkursu pn. „Sejm Dzieci i Młodzieży” – podkreślając ich sukces jako posłów oraz podziękował za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Wyrażamy nadzieję, że będzie to udany rok, pełen pomysłów, zapału i motywacji do systematycznej pracy. Rok, w którym zrealizujemy wiele projektów i przedsięwzięć, a nasi uczniowie odniosą sukces na miarę swoich możliwości. Liczymy także na owocną współpracę z rodzicami i partnerami szkoły.

Serdeczne podziękowania dla Pani Elżbiety Woźniak. Pana Waldemara Danielika oraz Pana Andrzeja Kwietnia wraz z ich wychowankami za przygotowanie części oficjalnej inauguracji roku szkolnego 2021/2022.

Data dodania: 2021-09-02