Jestes tutaj: Strona glówna -> News: WAŻNE INFORMACJE PRZED EGZAMINEM ZAWODOWYM
WAŻNE INFORMACJE PRZED EGZAMINEM ZAWODOWYM

UWAGA!

WAŻNE INFORMACJE PRZED EGZAMINEM ZAWODOWYM

Sprawdź harmonogram egzaminów w zakładce

DLA UCZNIÓW – EGZAMINY ZAWODOWE

• Na egzamin przyjdź zdrowy (bez objawów sugerujących chorobę zakaźną); trzymaj się wyznaczonych godzin i instrukcji podanych przez wychowawcę.
  • Nie możesz przyjść na egzamin, jeśli przebywasz w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji, albo sam jesteś objęty kwarantanną lub izolacją.
  • Nie wnoś na teren szkoły zbędnych rzeczy (torebek, saszetek, książek, telefonów, maskotek itp.).
  • Na egzaminie możesz korzystać wyłącznie z własnych przyborów piśmienniczych (długopis, kalkulator). NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI POŻYCZENIA OD INNYCH! Sprawdź też komunikat o przyborach w zakładce EGZAMINY ZAWODOWE.
  • Przynieś własną wodę pitną, przynieś własną kanapkę, aby zjeść w przerwie między egzaminami, jeżeli zdajesz więcej niż jeden egzamin w ciągu dnia.
  • Będziesz mógł opuścić budynek szkoły w przerwach między egzaminami lub pozostać na terenie szkoły. Jeżeli zostaniesz w szkole zachowaj dystans w stosunku do innych osób, odległość przynajmniej 1,5 m.
  • Czekając na wejście do szkoły zachowaj odstęp (1,5m), miej zakryte usta i nos. Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły.
  • Możesz założyć przyłbicę jeśli ze względów zdrowotnych nie możesz zakrywać ust i nosa maseczką.
  • Możesz być poproszony o chwilowe odsłonięcie twarzy w celu zweryfikowania tożsamości.
  • Obowiązkowo zdezynfekuj ręce.
  • Po zajęciu miejsca na sali egzaminacyjnej możesz odkryć usta i nos. Będziesz ponownie używał maseczki, gdy podejdzie do Ciebie nauczyciel, gdy będziesz wychodził do toalety, gdy skończysz pracę z arkuszem i będziesz wychodził z sali egzaminacyjnej.
  • Wrażeniami po egzaminie podziel się z kolegami wykorzystując media społecznościowe, komunikatory lub telefonicznie. Unikaj spotkań w grupie, np. przed szkołą oraz przed salą egzaminacyjną po zakończeniu egzaminu.
  • Obecność na egzaminie będziesz musiał potwierdzić własnoręcznym podpisem w wykazie zdających, korzystając z własnego długopisu.
  • Zapoznaj się z komunikatami i informacjami zamieszczonymi w zakładce DLA UCZNIÓW – EGZAMINY ZAWODOWE

POWODZENIA! TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu

Data dodania: 2021-01-05