Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Z miłości do niepodległości!
Z miłości do niepodległości!

Drodzy uczniowie ZSP w Drzewicy, z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości Samorząd Uczniowski naszej szkoły ogłasza konkurs pod tematyczną nazwą "Z miłości do niepodległości", którego zasady są jasne i proste, zatem liczymy na Wasze zaangażowanie. Zadaniem uczestników będzie zrobienie zdjęcia o tematyce niepodległościowej i patriotycznej zarazem, na którym pokażecie, że pamiętacie o tym ważnym dla nas wszystkich święcie. Zdjęcie może przedstawiać Was samych, Waszą rodzinę, bądź po prostu inną formę upamiętnienia tego dnia. Warunkiem jest, że zdjęcie będzie Waszego autorstwa, a osoby umieszczone na nim wyrażają zgodę na publikację ich wizerunku. Pamiętajcie o zachowaniu szacunku wobec tego święta. Przesłane zdjęcia będą umieszczane na facebookowym profilu naszej szkoły. Wygra to zdjęcie, które zdobędzie największą ilość polubień.

Zdjęcia możecie przesyłać od dziś tj. 10 listopada do 13 listopada na adres mailowy: karolina6862@onet.eu, po wstępnej weryfikacji zdjęcia będą umieszczane na facebooku ZSP w Drzewicy. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, m.in. oceny celujące z przedmiotów język polski lub historia, a także książka o tematyce historycznej. Do dzieła drodzy uczniowie, pokażmy, że pamiętamy!

Organizatorzy:

Samorząd Uczniowski oraz pani Karolina Biazik