Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym
Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

We wtorek 10 grudnia, tradycyjnie w gościnnych murach Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiły się wszystkie szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu opoczyńskiego. Wśród dziewcząt rywalizowało 5 zespołów, wśród chłopców 7. Nasze dziewczęta grające w składzie: Iza Kobyłka IIP, Gabrysia Noga IIT i Patrycja Wróbel ITLp w fazie grupowej odniosły jedno zwycięstwo i jedną porażkę, co dało im awans do półfinałów. Rywalizacja na tym etapie była bardzo zacięta i wyrównana. Ostatecznie dziewczęta z „Hubala” zajęły nielubiane przez sportowców czwarte miejsce. Drużyna chłopców w rywalizacji grupowej spisała się bardzo dobrze, pewnie awansując z pierwszego miejsca do półfinałów. W tej fazie mecze stały na bardzo wysokim poziomie i mimo bardzo ambitnej postawy naszych uczniów, nie udało im się zdobyć miejsca na podium. Podobnie jak ich koleżanki, zajęli czwarte miejsce w turnieju. ZSP w Drzewicy w zawodach reprezentowali: Jakub Zięba i Mateusz Trzeźwiński z klasy IIIT oraz Paweł Sieradzki z klasy IIT.

Data dodania: 2019-12-15