Jestes tutaj: Strona glówna -> News: NOWOCZESNY SPRZĘT DLA UCZNIÓW TECHNIKUM
NOWOCZESNY SPRZĘT DLA UCZNIÓW TECHNIKUM

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy dla społeczności szkolnej: w ramach współpracy z firmą PKP INTERCITY REMTRAK szkoła otrzymała nowoczesny sprzęt komputerowy i pomoce naukowe najnowszej generacji (symulatory do nauki jazdy). Uroczyste przekazanie sprzętu odbyło się w obecności Starosty Opoczyńskiego – p. Marcina Baranowskiego, Prezesa firmy REMTRAK – p. Zbigniewa Ciemnego, Radnego Powiatu Opoczyńskiego – p. Rafała Kądzieli oraz Dyrektora Oddziału REMTRAK Idzikowice - p. Jarosława Wolskiego.

Ufundowany przez firmę REMTRAK sprzęt z pewnością uatrakcyjni i wzbogaci proces kształcenia uczniów Technikum. Jesteśmy wdzięczni p. Prezesowi Z. Ciemnemu za tak owocną współpracę, a p. Staroście M. Baranowskiemu za wspieranie tej współpracy od samego początku. Przypomnijmy, że dzięki firmie REMTRAK w szkole zostało już wyremontowane część pomieszczeń, a p. Prezes zdradził dziś, że w przyszłym roku planuje m. in. utworzenie klas patronackich oraz ufundowanie stypendiów dla uczniów technikum.

Galeria Zdjęciowa

Data dodania: 2019-11-29