Jestes tutaj: Strona glówna -> News: IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W HUBALU
IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W HUBALU

4 października 2019 r. -  IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

W naszej szkole w dniach 2 i 3 października odbyło się odpytywanie chętnych uczniów ze wszystkich klas- ze znajomości tabliczki mnożenia.

W tej akcji brali też udział Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy obsługi, którzy wykazali się bardzo dobrą i dobrą znajomością tabliczki mnożenia- zostali nagrodzeni tytułem eksperta tabliczki mnożenia.

Z każdej klasy został wyłoniony zwycięzca- klasowy mistrz tabliczki mnożenia.

W dniu 4 października 2019 roku został przeprowadzony kolejny etap, w którym  uczniowie walczyli o tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia.

Z rywalizacji klasowej zostali wyłonieni:

1TIKp – Oskar Gapys

1TIKg – Łukasz Barul

1TLp – Wiktoria Wojtunik

1TLg – Zuzanna Dziurzyńska

2P – Natalia Dziurzyńska

2Tlg – Maciej Grudziecki

3P – Michał Chrobak

3Tlg – Dawid Neska

4TLg – Magdalena Skorupa

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w rywalizacji klasowej i szkolnej.

Gratulujemy najlepszym z poszczególnych klas oraz zwyciężczyni Natalii Dziurzyńskiej (IIP), która otrzymuje tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia.

Akcje przeprowadziły: nauczycielki - Elżbieta Woźniak i Maria Mitulska,

uczennice -Julia Łaska i Dominika Maicka(III TLg)

-GALERIA-

Data dodania: 2019-11-26