Jestes tutaj: Strona glówna -> News: SUKCESY SPORTOWE
SUKCESY SPORTOWE

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW „HUBALA”

Mistrzostwo Powiatu w pchnięciu kulą!

Wicemistrzostwo Powiatu w koszykówce chłopców

Miniony tydzień obfitował w wydarzenia sportowe z udziałem uczniów naszej szkoły. W dniu 13 marca w hali I LO w Opocznie odbyły się Mistrzostwa  Powiatu w koszykówce chłopców.  Nasi uczniowie spisali się w tych zawodach bardzo dobrze zajmując drugie miejsce, przegrywając nieznacznie spotkanie finałowe. Nasza drużyna zagrała w składzie: Marcin Worach, Łukasz Niedziałkowski, Bartłomiej Nawrocki, Bartłomiej Babisz, Mateusz Popis, Dawid Kolmaga, Kacper Kumur, Maciej Łaski, Filip Kopczyński.

Następnego dnia piętnastu uczniów naszej szkoły rywalizowało w XI Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce, które odbyły się tradycyjnie w Centralnym Ośrodku Sportu  w Spale. Zawody zakończyły się dużym sukcesem dla Dominika Walasika, który w konkurencji pchnięcia kulą zdobył złoty medal. Uczeń klasy III Technikum Logistycznego pokonał 17 konkurentów, broniąc tytułu Mistrza Powiatu sprzed roku. Ponadto blisko miejsc medalowych były: Magdalena Skorupa – czwarta w pchnięciu kulą oraz Martyna Oracz również czwarta w skoku w dal.

15 marca w zawodach Licealiady w koszykówce brały udział uczennice „Hubala”. Niestety nie udało się im powtórzyć sukcesu chłopców i w klasyfikacji końcowej zajęły piąte miejsce.

Sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data dodania: 2019-03-18