Jestes tutaj: Strona glówna -> News: STYPENDIA
STYPENDIA

STYPENDIA DLA NAJZDOLNIEJSZYCH LOGISTYKÓW „HUBALA”

Niezmiernie miło nam  poinformować, że siedmioro uczniów klas technikum logistycznego naszej szkoły zakwalifikowało się do udziału w projekcie „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych”.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, a jego celem jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego zdolnych uczniów, kształcących się w ogólnodostępnych szkołach zawodowych mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce.

W elitarnym gronie najzdolniejszych, którzy otrzymali stypendia w wysokości od 6 000 – 10 000 zł znaleźli się:

Dominika Maicka, kl.2

Julia Łaska, kl.2

Magdalena Skorupa, kl.3

Igor Ptaszek, kl.4

Michał Frączak, kl.4

Adam Madzio, kl.4

Damian Zdziaszek, kl.4

Opiekę naukową nad uczniami pełnią nauczyciele: Piotr Podogrocki, Edyta Bartos, Andrzej Kwiecień.

Uczniowie, którzy otrzymali stypendia mogli przeznaczyć je na zakup pomocy naukowych, dzięki którym ich nauka i praca będzie jeszcze bardziej efektywna.

Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu naukowych sukcesów. Nauczycielom – opiekunom dziękujemy za wsparcie.

Data dodania: 2019-03-09