Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej
Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej

6 czerwca na boisku przy I LO im. Stefana Żeromskiego w Opocznie rozegrane zostały zawody o Mistrzostwo Powiatu w piłce plażowej zaliczane do punktacji współzawodnictwa sportowego szkół. W zawodach uczestniczyło pięć placówek: Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Opocznie, I Liceum Ogólnokształcące w Opocznie, Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Opocznie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy. Naszą szkołę w zawodach reprezentowali uczniowie klasy drugiej: Mateusz Jędrasik, Mateusz Popis oraz Bartłomiej Babisz. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach. Chłopcy na tym etapie rozegrali jedno spotkanie wygrywając z zespołem „Ekonomika”, tym samym zajęli pierwsze miejsce w grupie II. W następnej fazie turnieju spotkali się drużyną gospodarzy. Po wyrównanym początku spotkania niestety przegrali i pozostała walka o trzecie miejsce.  W meczu o miejsce na podium chłopcy zagrali ponownie z reprezentacją ZSP Nr 1 wygrywając i kończąc zawody na podium. Serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2018-06-20