Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Uczniowie Hubala na Powiatowych Obchodach Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków

21 kwietnia br uczniowie naszej szkoły wzięli udział w organizowanych przez powiat opoczyński obchodach Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków, które miały miejsce w MDK w Opocznie.

Uroczystość rozpoczęła prelekcja Jolanty Welt – Jędrzejewskiej z Narodowego Instytutu Dziedzictwa – oddział w Łodzi. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów – fotograficznego, filmowego, plastycznego, jednego wiersza oraz na najciekawszą trasę rowerową po powiecie opoczyńskim.

Z satysfakcją informujemy, iż laureatką konkursu fotograficznego „Co pozostało z tamtych lat…” została uczennica klasy I P Liceum w Drzewicy Aleksandra Abramczyk. Gratulujemy zdobycia I nagrody! (w galerii prezentujemy nagrodzone zdjęcie)

Obchody uświetnił występ przygotowany przez uczniów naszej szkoły pt. „Co niesie matka noc…” – widowisko słowno – muzyczne, za które uczniowie Hubala zostali  nagrodzeni podczas Powiatowego Przeglądu Artystycznego kilka miesięcy temu.

W obchodach, oprócz laureatki – Oli i występujących młodych artystów, uczestniczyły klasy I PT oraz II P wraz z opiekunami: p. G.Wójcik, E.Woźniak i E. Bartos.

Data dodania: 2017-04-22