Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce.
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce.

Podczas rozegranych w Spale 2 marca IX Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w lekkoatletyce udany debiut w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych zaliczył uczeń klasy IT Dominik Walasik. W konkurencji pchnięcia kulą wynikiem 10,65 zajął drugie miejsce (pokonując 13 rywali). Spośród pozostałych reprezentantów naszej szkoły najbliżej miejsc medalowych byli Hubert Ptaszek w biegu na 60 m (4 miejsce), Adam Dziurzyński w skoku w dal oraz Albert Jędrzejczak w pchnięciu kulą, któremu do brązowego medalu zabrakło zaledwie 10 cm.

Warto dodać, że w  tegorocznych zawodach uczestniczyła rekordowa liczba 670 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu opoczyńskiego.

Data dodania: 2017-03-21