Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu - Spała 2014

Dwa medale w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce - Spała 2014

W dniu 18 lutego 2014 r. w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się VI Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w lekkoatletyce.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Opocznie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. ZSPg Drzewica w Mistrzostwach reprezentowało osiem dziewcząt i czterech chłopców. Najlepiej z naszych zaprezentowała się uczennica klasy IZ Eliza Noga, która w biegu na 300 metrów zdobyła srebrny medal oraz brązowy medal w sztafecie 4 x 200 metrów w składzie której oprócz wyżej wymienionej znalazły się: Magdalena Niemirska, Kinga Ciecierska, Aleksandra Bińkowska. Dodatkowo dziewczęta wynikiem 2,08,43 poprawiły o blisko 6 sekund rekord szkoły. Innymi wynikami wartymi odnotowania było czwarte miejsce Magdaleny Niemirskiej w pchnięciu kulą, oraz piąte pozycje Piotr Wójcika w skoku w dal, Patrycji Bogatek w biegu na 800 metrów, Karoliny Łęgosz w skoku w dal i sztafety chłopców 4 x 200 metrów w składzie: Damian Gruszczelak, Artur Kowalczyk, Przemysław Nowak, Piotr Wójcik.

Udział naszych uczniów w Mistrzostwach należy uznać za pozytywny, doświadczenie nabyte podczas zawodów dają nadzieje na jeszcze lepsze wyniki w przyszłości.

Data dodania: 2014-02-26